Komenda Miejska Policji w Piekarach Śląskich

Biuletyn Informacji Publicznej

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Starszy referent do spraw obsługi składnicy akt

Komenda Miejska Policji w Piekarach Śląskich ul. Kalwaryjska 62 41-940 Piekary Śląskie

WARUNKI PRACY

Praca jednozmianowa w systemie czterogodzinnym. Stanowisko wyposażone w telefon, drukarkę, komputer -

czas przy monitorze powyżej połowy dobowego czasu pracy, z naturalnym i sztucznym oświetleniem,

wymuszona pozycja ciała - siedząca.

ZAKRES ZADAŃ

Sprawdzanie i przyjmowanie dokumentacji przeznaczonej do archiwizacji oraz prowadzenie składnicy akt w

celu prawidłowego przechowywania dokumentów.

Organizowanie pracy w zakresie archiwizacji dokumentów oraz udzielanie instruktażu pracownikom

zdającym dokumenty w celu zapewnienia przestrzegania obowiązujących przepisów z zakresu archiwizacji.

Wydzielanie z zasobów archiwalnym dokumentacji, której okres przechowywania upłynął w celu przekazania

do wybrakowania.

Przeprowadzanie kwerendy dotyczącej dokumentów znajdujących się w składnicy akt w celu ich

udostępnienia.

Prowadzi rejestry spisów akt przekazanych kat. A, B i BE oraz przekazanych do brakowania kat. B, BE, BC w

celu prawidłowej ewidencji dokumentacji archiwalnej.

Przyjmowanie i wysyłanie poczty specjalnej jawnej, w celu właściwego obiegu korespondencji

Prowadzenie ewidencji pieczęci i stempli.

WYMAGANIA NIEZBĘDNE

Wykształcenie: średnie

doświadczenie zawodowe: 1 rok Praca w archiwum lub składnicy akt

znajomość przepisów regulujących obieg dokumentów w jednostce

znajomość przepisów regulujących pracę archiwów, składnic akt.

Posiadanie obywatelstwa polskiego

Korzystanie z pełni praw publicznych

Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

WYMAGANIA DODATKOWE

Wykształcenie: średnie o profilu administracyjno-biurowym

przeszkolenie z zakresu obsługi komputera i innych urządzeń biurowych

poświadczenie bezpieczeństwa o klauzuli "ściśle tajne"

umiejętność organizowania pracy

umiejętność komunikowania się, współpracy

rzetelność

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA NIEZBĘDNE

Życiorys/CV i list motywacyjny

Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia

Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie doświadczenia

zawodowego / stażu pracy

kserokopie świadectw pracy

Oświadczenie o posiadaniu obywatelstwa polskiego albo kopia dokumentu potwierdzającego posiadanie

polskiego obywatelstwa

Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów naboru

Oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych

Oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo

skarbowe

DOKUMENTY I OŚWIADCZENIA DODATKOWE

Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie wykształcenia

Kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania dodatkowego w zakresie doświadczenia

Kserokopia poświadczenia bezpieczeństwa

TERMINY I MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW

Dokumenty należy złożyć do: 02 października 2017 r.

Decyduje data: stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzędu

Miejsce składania dokumentów:

Komenda Miejska Policji

ul. Kalwaryjska 62

41-940 Piekary Śląskie

INNE INFORMACJE:

W miesiącu poprzedzającym datę upublicznienia ogłoszenia wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w

urzędzie, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób

niepełnosprawnych, wynosi co najmniej 6%.

Bliższych informacji na temat procedury naboru udzielane są telefonicznie (32 3936220)

Osoby, które pozytywnie przejdą pierwszy etap selekcji zostaną telefonicznie poinformowane o kolejnych

etapach naboru.

Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na

płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową,

pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.

Pełnomocnik Rządu ds. Równego Traktowania zaleca również stosowanie w ogłoszeniach o naborach form

kandydatka/kandydat, zamiast wyłącznie form męskich.

Pliki do pobrania

  • Data publikacji 22.09.2017 13:00
    (pdf 44 KB)

Metryczka

Data publikacji : 22.09.2017
Bohdan Nykiel zespół informatyków